Kierunek kosmetologia – weź kurs na lepszą przyszłość!

Dlaczego akurat kosmetologia? Odpowiedź jest prosta: to kierunek z przyszłością. Daje wiele możliwości rozwoju i zatrudnienia. Jego absolwenci zyskują szeroko zakrojoną wiedzę z wielu różnych dziedzin, takich jak na przykład:

· anatomia człowieka,· genetyka,· biochemia i mikrobiologia,· medycyna,· dietetyka,· socjologia,· psychologia,· przedsiębiorczość,· komunikacja interpersonalna,· ochrona własności intelektualnej, etc.

Mogą też szybko znaleźć interesującą i – co niemniej ważne – dobrze płatną pracę, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Popyt na usługi kosmetologiczne stale rośnie. Czemu tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, środki społecznego przekazu, a zwłaszcza prasa, telewizja oraz Internet upowszechniają kult pięknego ciała, bez skazy. Wygląd zewnętrzny nierzadko staje się wyznacznikiem atrakcyjności i pozycji społecznej. Po drugie, współczesne społeczeństwa są coraz bogatsze. Przeznaczają zatem więcej pieniędzy na przyjemności i dbanie o siebie. Po trzecie, współczesność znamionuje nieustanny postęp, rozwój nowych technologii, dzięki którym jesteśmy w stanie poprawić niedociągnięcia Matki Natury. Jeśli czujesz, że kosmetologia to coś dla Ciebie, nie zwlekaj i już dziś zapisz się na studia. Wybierz Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej z siedzibą w Warszawie. Wejdź na stronę internetową https://wsp.szkolymydlowskiej.pl/kierunki/kosmetologia.html i zapewnij sobie lepszą przyszłość! Nie odkładaj marzeń na później! Najlepszy czas na ich realizację jest teraz!Szkoły Beaty Mydłowskiej
Kaleńska 3
04-367 Warszawa
tel. 226193225